0
KOSZYK
Brak produktów
RAZEM: 0.00 zł

Pielęgnacja Sprzętu

Dla Konia - Pielęgnacja Sprzętu

TWÓJ WYBÓR:  PIELĘGNACJA SPRZĘTU    
                 
  STRONA     z   1
                 
  STRONA     z   1

Oleje do pielęgnacji wyrobów skórzanych – szeroki wybór w Vetfactory!

 
Jeździectwo to sport, który wymaga dbałości o każdy detal. Dotyczy to nie tylko troski o relację z wierzchowcem, jego odpowiednie żywienie, regularne treningi, zapewnienie prawidłowej pielęgnacji i suplementacji, ale też zaopatrzenia w niezbędny sprzęt jeździecki. Każdy jeździec powinien posiadać odpowiedniej jakości siodło, strzemiona, uzdę, lejce i kilka innych akcesoriów, które są niezbędne zarówno podczas zawodów, jak i różnego rodzaju pokazów. By jednak sprzęt jeździecki idealnie prezentował się na wierzchowcu, był wygodny dla jeźdźca, a przy tym sprawnie służył latami, konieczna jest jego odpowiednia pielęgnacja i konserwacja. Skóra bowiem to z jednej strony wytrzymały, ale też delikatny materiał, który wiele zniesie pod warunkiem że będziemy go regularnie pielęgnować. W Vetfactory doskonale zdajemy sobie z tego sprawę, dlatego oferujemy naszym klientom, specjalistyczne preparaty pielęgnacyjne do wyrobów skórzanych.
 

Preparaty konserwujące do skór – wybierz najlepszy!

 
W naszej ofercie znajdziecie oleje do pielęgnacji wyrobów skórzanych, preparaty konserwujące do skór oraz specyfiki do czyszczenia skór. To produkty najwyższej jakości wybierane przez zawodowców. Korzystają z nich nawet mistrzowie olimpijscy, których sprzęt jeździecki, musi być zawsze w najlepszym stanie. Należy pamiętać, że skóra to materiał naturalny, który rządzi się własnymi prawami. Jest podatny na działanie czynników atmosferycznych czy nadmierne wysychanie. Najważniejsze, by zawsze zachować odpowiedni poziom nawilżenia i natłuszczenia materiałów skórzanych, co zapobiegnie ich pękaniu oraz zachowa ich atrakcyjny wygląd i właściwości na dłużej. Oferujemy preparaty do konserwacji skóry w różnej konsystencji. Znajdziecie u nas specjalistyczne spraye, mydła, preparaty dezynfekujące w płynie, balsamy czy oleje. Oferujemy zarówno specyfiki do pielęgnacji, jak i czyszczenia materiałów skórzanych. Dzięki nim Wasze siodła, uprzęże, uzdy i inne elementy jeździeckiego ekwipunku zawsze będą wyglądały jak nowe i wspaniale będą się prezentować na padoku.
 

Preparaty do czyszczenia skór i ich pielęgnacji

 
Oferujemy preparaty do czyszczenia i pielęgnacji skóry najwyższej jakości, powstałe na bazie starannie wyselekcjonowanych, naturalnych składników o właściwościach czyszczących, dezynfekujących, natłuszczających i regenerujących. Ich regularne stosowanie pozwala znacznie wydłużyć żywotność sprzętu jeździeckiego oraz zapewnić mu kompleksową ochronę przed uszkodzeniami i zabrudzeniami. Nie czekaj dłużej i wybierz już dziś idealny preparat do pielęgnacji materiałów skórzanych dla Ciebie. Bez względu na to czy jesteś amatorem jeździectwa, czy masz za sobą wiele lat w tym sporcie, wygląd Twojego sprzętu jeździeckiego zawsze ma znaczenie.

Z preparatami do konserwacji skór masz pewność, że dbasz o swoje jeździeckie akcesoria w najlepszy sposób. Jeśli nie jesteś pewien, który specyfik sprawdzi się najlepiej w Twoim przypadku, skontaktuj się ze specjalistami Vetfactory. Z chęcią pomożemy Ci wybrać najlepszy olej do pielęgnacji wyrobów skórzanych lub idealny preparat do czyszczenia skór.

 
HARTOG
Imperial Riding
HV Polo
Euro Star
TRM
NAF
SPILLERS
BUCAS
Winergy

Popularne wyszukiwania:

Spillers Senior Conditioning Mix dla psa pasza dla konia suplementy dla koni ochrona przed owadami akcesoria dla koni dla jeźdźca dla konia animavet dla kota GAIN akcesoria jeździeckie Elektrolity dla koni Natural Animal Feeds Kurasyn TRM Kurasyn 360x pasza hodowlana cortaflex pasze dla koni pielęgnacja koni SPILLERS TRM NAF Magic NAF Magic Liquid NAF pasze dla koni sportowych suplementy TRM Stride pierwsza pomoc karma dla psów Equilibrium cortaflex dla koni karma dla kotów mydło do siodła VetSpec szampon dla konia lek przeciwzapalny i przeciwbólowy na stawy dla psa karma dla szczeniąt animal probiotyki dla koni prebiotyki pielęgnacja sprzętu jeździeckiego olej do siodła animal sklep TRM Kurasyn 360x 3,75L TRM Kurasyn 360x 1L NAF Superflex 5l NAF Superflex 2l NAF Superflex 1l Spillers Alfalfa Pro Fibre Spillers Daily Fibre Spillers Conditioning Fibre sieczka Spillers sieczka Spillers Happy Hoof Spillers Responce Instant Energy Mix Spillers Responce Slow Release Energy Cubes Spillers Responce Slow Release Energy Mix Spillers Oat Balancer Mix Spillers High Fibre Cubes Spillers Conditioning Cubes Spillers Conditioning Mix Spillers Meadow Herb Mix Spillers Horse & Pony Cubes Spillers Cool Mix NAF Superflex Senior NAF Braid It Up NAF Plait It Up NAF Superflex Liquid NAF Superflex glinka chłodząca dla konia żel chłodzący dla konia zel chłodzacy dla koni glinka chłodząca dla koni glinka rozgrzewająca dla koni glinka rozgrzewajaca dla konia Pasza Spillers Pasza dla koni Pasza na miesnie dla koni Preparat na stawy dla koni Preparat na stawy dla psa Suplement na stawy dla psa Preparat na stawy dla psów Stride Preparat na stawy dla psa Superflex Preparat na stawy dla konia Superflex suplement na stawy dla konia Suplementy na stawy dla psa Środki na stawy dla psa suplementy na kości i stawy psa witaminy na stawy dla psa Choroba zwyrodnieniowa stawów u psów pasza Gain
Dlaczego VETFactory?

ZAPISZ SIĘ DO NEWSLETTERA

Chcę otrzymywać informacje o promocjach i nowościach sklepu internetowego www.vetfactory.pl oraz wyrażam zgodę na przetwarzanie mojego adresu e-mail przez Usługodawcę dla celów związanych z usługą subskrypcji Newslettera.

   
Administratorem Twoich danych osobowych i podmiotem prowadzącym sklep internetowy VETfactory.pl jest Multica Group Sp. z o.o., prowadzący działalność gospodarczą pod firmą: Multica Group Sp. z o.o. wpisaną do KRS nr 0000930745, adres głównego miejsca wykonywania działalności w Jabłonnie, ul. Zegrzyńska 20A, kod pocztowy: 05-110, posiadający numer NIP: 5361958098 REGON: 520388875.

Dane będą przetwarzane w celu wysyłki newslettera i przechowywane do chwili rezygnacji z subskrypcji.

Przysługuje Ci prawo do żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania swoich danych oraz prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego oraz cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem. W tym celu możesz kontaktować się z działem obsługi klienta Vfactory pod adresem e-mail lub pisemnie na adres siedziby.

Więcej informacji: www.vetfactory.pl/ODO
© VETFACTORY   |   ALL RIGHTS RESERVED   |   DESIGNED BY MOUTON.PL