0
KOSZYK
Brak produktów
RAZEM: 0.00 zł

Dla Konia - Pielęgnacja Sprzętu

Jakie oleje do pielęgnacji wyrobów skórzanych wybrać?

Korzystanie z olei do pielęgnacji, a także dbanie o wyroby skórzane jest niezwykle ważne i pod żadnym pozorem nie powinno być zaniedbywane. Nie zależnie od tego, czy mowa o siodle, czy innym podobnym elemencie wyposażenia jeźdźca, odpowiednie, dogłębne wtarcie oleju w skóry, powinno nawilżyć wewnętrzne warstwy skóry, ale także odpowiednio je zabezpieczyć. Dlatego całkowicie zrozumiałe jest, że nasi klienci szukają najwyższej jakości olejów, a my staramy się dostarczać im dobre produkty od sprawdzonych firm. Wiemy, że dobry olej powinien odżywiać popękaną i bardzo wysuszoną skórę, a także nadawać jej odpowiedni blask. Dodatkowo powinien być łatwo usuwalny z trudno dostępnych elementów, a także zmiękczyć nową skórę. Jedną z firm, która dostarcza produkt o takich właściwościach, jest firma NAF, która tworzy swoje produkty przeznaczone dla jeźdźców i koni - dzięki czemu doskonale zna potrzeby i orientuje się w trudności branży. W naszym sklepie posiadamy oleje do pielęgnacji wyrobów skórzanych, dostarczane od NAF. 

Preparaty konserwujące do skór - które najlepsze?

Niezależnie od tego, gdzie wykorzystywana jest skóra, jej największymi wrogami są odbarwienia, wysuszenia czy pęknięcia. Kiedy wybraliśmy już odpowiedni dla siebie skórzany produkt, musimy odpowiednio go zakonserwować przed działaniem zużycia mechanicznego, a także warunków atmosferycznych. Preparaty konserwujące do skór mają za zadanie nie tylko zabezpieczyć zewnętrzną warstwę, ale także nieco wsiąknąć do środka i tam też stworzyć barierę ochronną. Ważne, by tego typu produkty nanosić w bardzo małej ilości i przy użyciu ściereczek - najlepiej bawełnianej. Odpowiednio stworzony preparat, ma w swoim składzie substancje, które mają ograniczyć działanie wody czy tłuszczów, a także zminimalizować ryzyko odbarwień. W swojej ofercie posiadamy produkty sprawdzonej firmy NAF, która specjalizuje się w produktach jeździeckich. Długoletnia znajomość branży i jej problemów, sprawia, że firma produkuje pięciogwiazdkowe oleje i inne tego typu akcesoria związane z jazdą konno. 

Preparaty do czyszczenia skór - ważny element w codziennym stosowaniu

Wiedząc o odpowiednim olejowaniu i konserwacji, nie można zapomnieć o preparatach do czyszczenia skóry. Właściwe i dogłębne wymycie wszystkich fragmentów elementów skórzanych, jest niezwykle ważne - szczególnie w kontekście nadchodzącej konserwacji. Preparaty do czyszczenia skór służą pomocą podczas usuwaniu większości zabrudzeń i plam, które mogły powstać podczas używania skóry na co dzień - na przykład w trakcie jazdy. Należy pamiętać, że nie tylko brud czy kurz jest wrogiem skóry - kontakt z dłonią czy grzbietem konia może również wpływać niekorzystnie na ten materiał, głównie za sprawą soli zawartej w pocie. Dlatego tak ważne jest regularne czyszczenie, na przykład siodła, by zapewnić mu jak najdłuższą trwałość i utrzymać naturalny blask. Nasza firma doskonale zdaje sobie sprawę z tego, jak ważny jest to problem - w związku z tym dostarczamy Państwu najlepsze preparaty do czyszczenia skór od sprawdzonych firm.

TWÓJ WYBÓR:  PIELĘGNACJA SPRZĘTU    
                 
  STRONA     z   1
                 
  STRONA     z   1
TRM
NAF
Gain
SPILLERS
BUCAS
VetSpec
Winergy

Popularne wyszukiwania:

Spillers Senior Conditioning Mix dla psa pasza dla konia suplementy dla koni ochrona przed owadami akcesoria dla koni dla jeźdźca dla konia dla kota GAIN akcesoria jeździeckie Elektrolity dla koni Natural Animal Feeds Kurasyn TRM Kurasyn 360x pasza hodowlana pasze dla koni pielęgnacja koni SPILLERS TRM NAF Magic NAF Magic Liquid NAF pasze dla koni sportowych suplementy TRM Stride pierwsza pomoc karma dla psów Equilibrium karma dla kotów mydło do siodła VetSpec szampon dla konia karma dla szczeniąt probiotyki dla koni prebiotyki pielęgnacja sprzętu jeździeckiego olej do siodła TRM Kurasyn 360x 3,75L TRM Kurasyn 360x 1L NAF Superflex 5l NAF Superflex 2l NAF Superflex 1l Spillers Alfalfa Pro Fibre Spillers Daily Fibre Spillers Conditioning Fibre sieczka Spillers sieczka Spillers Happy Hoof Spillers Responce Instant Energy Mix Spillers Responce Slow Release Energy Cubes Spillers Responce Slow Release Energy Mix Spillers Oat Balancer Mix Spillers High Fibre Cubes Spillers Conditioning Cubes Spillers Conditioning Mix Spillers Meadow Herb Mix Spillers Horse & Pony Cubes Spillers Cool Mix NAF Superflex Senior NAF Braid It Up NAF Plait It Up NAF Superflex Liquid NAF Superflex glinka chłodząca dla konia żel chłodzący dla konia zel chłodzacy dla koni glinka chłodząca dla koni glinka rozgrzewająca dla koni glinka rozgrzewajaca dla konia Pasza Spillers Pasza dla koni Pasza na miesnie dla koni Preparat na stawy dla koni Preparat na stawy dla psa Suplement na stawy dla psa Preparat na stawy dla psów Stride Preparat na stawy dla psa Superflex Preparat na stawy dla konia Superflex suplement na stawy dla konia pasza Gain Suplementy na stawy dla psa Środki na stawy dla psa suplementy na kości i stawy psa witaminy na stawy dla psa Choroba zwyrodnieniowa stawów u psów
Kupon 10%
Dlaczego VETFactory?

ZAPISZ SIĘ DO NEWSLETTERA

Chcę otrzymywać informacje o promocjach i nowościach sklepu internetowego www.vetfactory.pl oraz wyrażam zgodę na przetwarzanie mojego adresu e-mail przez Usługodawcę dla celów związanych z usługą subskrypcji Newslettera.

   
Administratorem Twoich danych osobowych i podmiotem prowadzącym sklep internetowy VETfactory.pl jest Rafał Gdaniec, prowadzący działalność gospodarczą pod firmą: Vfactory - Rafał Gdaniec wpisaną do Centralnej Ewidencji i Informacji o Działalności Gospodarczej, adres głównego miejsca wykonywania działalności w Jabłonnie, ul. Szarych Szeregów 20, kod pocztowy: 05-110, posiadający numer NIP: 584-133-77-75, REGON: 017275360 .

Dane będą przetwarzane w celu wysyłki newslettera i przechowywane do chwili rezygnacji z subskrypcji.

Przysługuje Ci prawo do żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania swoich danych oraz prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego oraz cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem. W tym celu możesz kontaktować się z działem obsługi klienta Vfactory pod adresem e-mail lub pisemnie na adres siedziby.

Więcej informacji: www.vetfactory.pl/ODO
© VETFACTORY   |   ALL RIGHTS RESERVED   |   DESIGNED BY MOUTON.PL