0
KOSZYK
Brak produktów
RAZEM: 0.00 zł

Dla Konia - Pierwsza Pomoc

Preparaty regenerujące dla koni

Preparaty regenerujące dla koni stworzone są dzięki specjalnym formułom. Znajdują się w nich składniki, które są w stanie przyspieszyć proces gojenia się ran czy też regenerację mięśni i stawów. Głównym składnikiem proponowanych preparatów jest arnika. Produkty są w stanie wyeliminować różnego rodzaju rany, które ukazały się na ciele konia w wyniku upadku, stłuczenia, obtarcia czy też odparzenia. Poradzą sobie z każdymi ranami, dlatego koń szybciej powróci do pełnej sprawności i będzie mógł zachwycać swoimi niemałymi umiejętnościami, zwłaszcza wtedy gdy znajduje się w intensywnym okresie treningowym.

Preparaty regenerujące dla koni - wyeliminowanie schorzeń skóry

Szczególnie polecane odbiorcom są preparaty przeciw grudzie dla koni, dzięki którym można pozbyć się wszelkich schorzeń skóry. Te jak wiadomo występują na ciele konia bardzo często, ponieważ ma on styczność z różnymi czynnikami zewnętrznymi, a co za tym idzie narażony jest na powstanie groźnych dolegliwości i chorób skóry. Warto na takie sytuacje szybko reagować, zanim dojdzie do poważniejszych urazów. Preparaty proponowane klientom w tej kategorii na pewno okażą się doskonałym wyborem. Zawierają w sobie aloes, mniszek lekarski czy też miętę. Co najważniejsze zainteresowani nie znajdą w nich żadnych zakazanych substancji.

Preparaty przeciw grudzie dla koni - dużo lepsza forma

Skorzystanie z opisywanych specyfików sprawi, że koń znajdzie się w dużo lepszej formie i będzie mógł z powodzeniem udać się na zawody jeździeckie. To istotne zwłaszcza, gdy dolegliwości zdrowotne lub choroby skóry pojawiły się w krótkim czasie przed zawodami. Wtedy właściciele koni są bardzo zmartwieni takim biegiem wydarzeń, jednak sięgając po sprawdzone produkty przeciw grudzie można mieć pewność, że konie poradzą sobie ze zmianami skórnymi i będą w stanie rywalizować na najwyższym poziomie. Oczywiście potrzebne jest do tego profesjonalne zaangażowanie ze strony właścicieli, którzy muszą swoim koniom regularnie podawać wybrane specyfiki przeciw grudzie i innym schorzeniom.

Preparaty przyspieszające gojenie ran dla koni - działanie antygrzybiczne i antybakteryjne

Wszystkie preparaty przyspieszające gojenie ran dla koni wykazują się silnym działaniem antybakteryjnym oraz antygrzybicznym. To istotne, ponieważ w organizmie konia nie dojdzie do żadnych poważnych zakażeń, poza tym nie będą się tam rozwijać bakterie, wirusy, grzyby oraz pasożyty. Nic nie stanie na przeszkodzie, aby koń wziął udział w zawodach. Ponadto produkty charakteryzują się działaniem przeciwzapalnym, a więc jeśli zauważy się u swojego pupila jakiekolwiek stany zapalne, warto zainwestować w proponowane preparaty, a stan zapalny zostanie szybko wyeliminowany. Konie na zawodach muszą być w szczytowej formie, więc warto im to zapewnić. Preparaty regenerujące są w tym zakresie najlepszym z możliwych pomysłów. Z ich pomocą stawy, kości oraz mięśnie koni będą przygotowane do zaciekłej walki o najwyższe trofea. Tym samym zwiększy się własne szanse na zwycięstwo.

TWÓJ WYBÓR:  PIERWSZA POMOC    
                 
  STRONA     z   1
                 
  STRONA     z   1
TRM
NAF
Gain
SPILLERS
BUCAS
VetSpec
Winergy

Popularne wyszukiwania:

Spillers Senior Conditioning Mix dla psa pasza dla konia suplementy dla koni ochrona przed owadami akcesoria dla koni dla jeźdźca dla konia dla kota GAIN akcesoria jeździeckie Elektrolity dla koni Natural Animal Feeds Kurasyn TRM Kurasyn 360x pasza hodowlana pasze dla koni pielęgnacja koni SPILLERS TRM NAF Magic NAF Magic Liquid NAF pasze dla koni sportowych suplementy TRM Stride pierwsza pomoc karma dla psów Equilibrium karma dla kotów mydło do siodła VetSpec szampon dla konia karma dla szczeniąt probiotyki dla koni prebiotyki pielęgnacja sprzętu jeździeckiego olej do siodła TRM Kurasyn 360x 3,75L TRM Kurasyn 360x 1L NAF Superflex 5l NAF Superflex 2l NAF Superflex 1l Spillers Alfalfa Pro Fibre Spillers Daily Fibre Spillers Conditioning Fibre sieczka Spillers sieczka Spillers Happy Hoof Spillers Responce Instant Energy Mix Spillers Responce Slow Release Energy Cubes Spillers Responce Slow Release Energy Mix Spillers Oat Balancer Mix Spillers High Fibre Cubes Spillers Conditioning Cubes Spillers Conditioning Mix Spillers Meadow Herb Mix Spillers Horse & Pony Cubes Spillers Cool Mix NAF Superflex Senior NAF Braid It Up NAF Plait It Up NAF Superflex Liquid NAF Superflex glinka chłodząca dla konia żel chłodzący dla konia zel chłodzacy dla koni glinka chłodząca dla koni glinka rozgrzewająca dla koni glinka rozgrzewajaca dla konia Pasza Spillers Pasza dla koni Pasza na miesnie dla koni Preparat na stawy dla koni Preparat na stawy dla psa Suplement na stawy dla psa Preparat na stawy dla psów Stride Preparat na stawy dla psa Superflex Preparat na stawy dla konia Superflex suplement na stawy dla konia pasza Gain Suplementy na stawy dla psa Środki na stawy dla psa suplementy na kości i stawy psa witaminy na stawy dla psa Choroba zwyrodnieniowa stawów u psów
Kupon 10%
Dlaczego VETFactory?

ZAPISZ SIĘ DO NEWSLETTERA

Chcę otrzymywać informacje o promocjach i nowościach sklepu internetowego www.vetfactory.pl oraz wyrażam zgodę na przetwarzanie mojego adresu e-mail przez Usługodawcę dla celów związanych z usługą subskrypcji Newslettera.

   
Administratorem Twoich danych osobowych i podmiotem prowadzącym sklep internetowy VETfactory.pl jest Rafał Gdaniec, prowadzący działalność gospodarczą pod firmą: Vfactory - Rafał Gdaniec wpisaną do Centralnej Ewidencji i Informacji o Działalności Gospodarczej, adres głównego miejsca wykonywania działalności w Jabłonnie, ul. Szarych Szeregów 20, kod pocztowy: 05-110, posiadający numer NIP: 584-133-77-75, REGON: 017275360 .

Dane będą przetwarzane w celu wysyłki newslettera i przechowywane do chwili rezygnacji z subskrypcji.

Przysługuje Ci prawo do żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania swoich danych oraz prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego oraz cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem. W tym celu możesz kontaktować się z działem obsługi klienta Vfactory pod adresem e-mail lub pisemnie na adres siedziby.

Więcej informacji: www.vetfactory.pl/ODO
© VETFACTORY   |   ALL RIGHTS RESERVED   |   DESIGNED BY MOUTON.PL